Meeste põhiklassi 9,4 km pikkusel rajal võitis 25-aastane Lauri Tammemäe (OK Orvand), kellele see oli täiskasvanute klassis esimeseks Eesti MV medaliks. Tema aeg oli 1:01.27. Hõbeda sai kogenud Andreas Kraas (Saue Tammed) ajaga 1:02.45 ning pronksi Sander Vaher (EKJ SK) ajaga 1:04.08.

Naiste 6,3 km pikkusel rajal läks ülekaalukas võit Merike Vanjukile (OK Kape) ajaga 56.07. Hõbemedali pälvis endine laskesuusataja Eveli Saue (OK Ilves) ajaga 1:02.00 ja pronksi Katrin Vinkel (OK West) ajaga 1:03.18.

Juba järgmisel päeval startis 350 orienteerujat Eesti meistrivõistluste sprindirajale. Sprindirajad kulgesid Otepää linnas, Apteekrimetsas ja Tehvandi staadioni ümbruses. Naiste 2,7 km rajal täiendas Eveli Saue oma põhiklassi orienteerumismedalite kollektsiooni võites tavaraja pronksi ja öise raja hõbeda kõrvale nüüd kulla. Ülekaalukaks võiduajaks oli 17.26. Öiseks meistriks tulnud Merike Vanjuk sai hõbeda ajaga 18.31 ning pronksi noppis oma esimese medalina naisteklassis Liina Palu (OK Kooperaator) ajaga 18.35.

Meestest kaitses 3,1 km rajal tiitlit Kenny Kivikas, kes edestas nagu mullugi klubikaaslast Kristo Heinmanni 10 sekundiga (mõlemad OK Ilves). Ajad vastavalt 14.51 ja 15.01. Öise pronksi kõrvale sai teise Sander Vaher ajaga 15.36.

Juunioride kullad läksid nii öisel kui ka sprindirajal Tõnis Laugesaarele (Rakvere OK) ja Kristiine Aluveele (OK Kobras/Põlva Spordikool).

Täielikud tulemused korraldajaklubi OK Põlva Kobras kodulehel.

Viimased tänavused Eesti meistrid selguvad pikal rajal nädala pärast Värskas.