ETV spordiuudised lähevad suure tõenäosusega pikale pausile

 (84)
ETV sporditoimetuse juht Rivo Saarna
ETV sporditoimetuse juht Rivo Saarna.Foto: Rauno Volmar

Koroonaviiruse leviku mõju annab tunda kõigis igapäevaelu valdkondades, seal hulgas ka spordis. Et enamik võistlusi jäävad lähiajal ära, ootab paus ka ETV spordiuudiseid.

"Sporditoimetus ja spordiajakirjanikud teevad oma tööd ikkagi tellija materjalist ja kui seda materjali ei ole, siis mõistagi jätab see oma jälje ka meie tööle. Järgnevad paar nädalat ootab kõiki tugitoolispordisõpru ees spordipaast," rääkis ERR-i sporditoimetuse juht Rivo Saarna Vikerraadio saates "Spordipühapäev".

"Mis puudutab meie kõige suurema auditooriumiga väljundit ehk ETV spordiuudiste saadet, siis lähme eetrisse kindlasti veel täna, esmaspäeval ja teisipäeval ning alates kolmapäevast me paneme tõenäoliselt ETV igaõhtused spordiuudised pausile. See tähendab seda, et kõikides meie kanalites – raadios, veebis, teles – hoiame me kindlasti sündmustel silma peal ja toimetaja(d) on igas valdkonnas valmis reageerima, aga selline püsiv spordiuudiste voog nii teles, raadios kui ka portaalis jääb selgelt väiksemaks," lisas ta.

Loe artikli täisteksti ERR-i spordiportaalist.

Koroonaviirus SARS-CoV-2

  • Inimesed, kes kahtlustavad nakatumist koroonaviirusega, peaksid võtma ühendust oma perearstiga, küsima nõu perearsti nõuandeliinilt 1220 (välismaalt +372 634 6630) või koroonaviirusega seotud küsimuste jaoks loodud numbril 1247 või vajadusel kutsuma kiirabi, helistades hädaabinumbril 112.
  • COVID-19 haiguse sümptomid on sarnased gripile. Viiruse levinumad sümptomid on köha, palavik ja hingamisraskused. Parim kaitse nakkushaiguse leviku vastu on käte pesemine ja inimestega kontaktist hoidumine.
  • Vaata koroonaviirusesse nakatunute statistikat Eestis!
  • Loe lähemalt koroonaviiruse ja kehtivate piirangute kohta valitsuse erileheküljelt kriis.ee!