Erki Nool keeraks Delfis anonüümsed kommentaarid kinni

 (37)
Erki Noole intervjuu Eesti Ekspressile
Foto: Priit Simson

Olümpiavõitja ja endine poliitik Erki Nool hurjutas Eesti Ekspressi veergudel ajakirjanikke, kes noortele talentidele liigseid pingeid peale panevad ning avaldas arvamust netikommentaaride teemal.

"Meil on noor mitmevõistleja Hans-Christian Hausenberg. Jube andekas kuju, aga Õhtuleht tegi mingi aasta läbipõrujate tabeli ja pani Hausenbergi sisse. Jumal küll: poiss on 15aastane, mis läbipõruja?! Või nüüd see tohutu kära Kelly Sildaru ümber," rääkis Nool.

"Siin on ka üks teine teema, kus ma pole Urmo Soonvaldiga nõus, netikommentaaride osas, ma mõtlen. Ma aitan natuke Valdo Randpere poega, ta mängib tennist ja sai hiljuti oma ­esimese parema tulemuse. Vaatan, uudis üleval, teen lahti ja esimene kommentaar: “Randpere nimi ajab mul südame pahaks.” Mu oma poja kohta samamoodi. Anu Välba kutsus poega mingisse saatesse, et tippsortlaste lapsed tulevad kokku ja nii edasi. Poiss aga ütles õnneks, et ei lähe, saab pärast ainult sõimata."

"Ja selline see suhtumine ongi. Pärast, kui keegi 17aastane kedagi tulistab, siis on oih ja aih, et kuidas küll sellised asjad juhtuvad."

Loe pikemat intervjuud Erki Noolega Eesti Ekspressist!