Erika Salumäe astus Veerpalu küsimuses Noole, Jaansoni ja Tõniste vastasleeri

 (78)
III saade-2
Erika SalumäeFoto: Ilmar Saabas

Kui ERRi sporditoimetus valis esialgu Andrus Veerpalu kohtuvõidu "Aasta spordihetke" konkursi kandidaatide sekka, saatsid Erki Nool, Jüri Jaanson ja Toomas Tõniste ERRi juhtidele kirja, kus avaldasid arvamust, et positiivne pööre dopinguloos ei sobi antud konkursile, kus muud kandidaadid on puhtsportlikud.

EOK peasekretär Siim Sukles teatas esialgu vastuseks, et tema on olümpiavõitjatest teist meelt, sest olümpiakomitee lähtus kandidaate valides sellest, mis on need sündmused, mis on Eesti inimestele kõige enam korda läinud, kirjutab Õhtuleht.

"Ma alati hindan olümpiavõitjate arvamust, aga praegu pean tunnistama, et me (Olümpiakomitee - toim) oleme natuke teisel meelel. Aastal 2013 on Veerpalu õigeksmõistmine kindlasti üks teema, mis on paljusid liigutanud," selgitas Sukles Delfile valiku tagamaid.

Hispaanias elav olümpiavõitja Erika Salumäe jagas toona antud artikli linki oma Facebooki lehel ja avaldas arvamust: "Siim - õige mees ja õige asja eest väljas! Kindlameelsust. EOK ja Andruse perele aga jaksu, vastupidavust ja edu!"

Refereeritud artikli täistekst Õhtulehes

Kasutad reklaamiblokeerijat.

Sisu mugavamaks tarbimiseks
telli Delfi Kogupakett või reklaamivaba pakett.

Kogupakett
1€ / kuus*
Sisaldab 11 Eesti tippväljaande tasulist sisu, vähem bännerreklaame, saad jagada kuni 4 kasutajaga.
* Esimene kuu 1 €, edasi 9,99 €
Reklaamivaba pakett
2,99€ / kuus
Saad lugeda tasuta sisu ilma bännerreklaamideta. Ei sisalda tasulise sisu lugemisõigust.
 
Lisan erandi. Vaata AdBlock juhist siit
ja AdBlock Plus juhist siit.
Mõistame, et käid meie juures uudiseid lugemas, mitte reklaame vaatamas. Reklaamidest sõltub meie sissetulek ja see võimaldab meil pakkuda sulle soodsalt head ajakirjandust.