Päeva esimeses matšis oli naiskond kindlalt, torgetega 45:30 üle Hollandist. Seejärel mindi kokku Prantsusmaaga, kes oli 1/8 finaalis parem Šveitsist 42:25.

Veerandfinaal kulges tasavägiselt kuni viimase üheksanda minimatšini. Seisult 23:23 hakkasid võitjat selgitama Irina Embrich ja Lauren Rembi. Embrich tegi, mis ise tahtis ning vormistas võidunumbrid 37:30. Suurepärane!

Teistes veerandfinaalides alistas Itaalia 45:28 Ungari, Rootsi oli üle Venemaast 39:37 ja Rumeenia alistas Ukraina 31:25.

Poolfinaalis oli Eesti vastaseks Itaalia. Vaid korra tekkis meie poolt vaadates ärev seis, kui Embrich kaotas kuuenda minimatši 0:4 ning üldedu kahanes 20:17 peale. Aga murrangut ei tekkinud ja Eesti võttis igati teenitud võidu 43:31.