Eestlastel oli sulgpalli Euroopa karikaetapil Tallinnas edukas päev

 (2)
Vaata kõiki tänaseid mänge otseülekandes!
Raul Must
Raul MustFoto: Martti Vaidla

Sulgpalli Euroopa karikaetapil Tallinnas TTÜ Spordihoones jõudsid neli eestlast veerandfinaali.

Raul Must, kes omab turniiril parimat asetust, sai teises ringis kindla võidu Venemaa sportlase Anatoli Yartsevi üle 21-11, 21-14. Veerandfinaalis tuleb vastu tuttav mees, soomlaste teine reket Eetu Heino.

Kati Tolmoff vajas veerandfinaali pääsuks samuti vaid kahte geimi, kodune konkurent Laura Vana alistus 21-10, 21-5. Kaheksa parima hulgas on vastaseks Leedu esireket Akvile Stapusaityte.

Veerandfinaali pääsesid ka noored tulevikulootused Kristin Kuuba ja Helina Rüütel. Esimest aastat täiskasvanute klassis mängiv ja maailma esisaja piiril asuv paar sai jagu lätlannadest Jekaterina Romanovast ja Liana Lencevicast 21-11, 21-11. Veerandfinaali vastased on Mariya Mitsova Bulgaariast ja Katia Normand Prantsusmaalt.

Seotud lood:

Veerandfinaali kohale olid meeste paarismängus lähedal ka Heiko Zoober ja Mikk Õunmaa, kes jäid kolmes geimis alla Douglas ja Morgan Lidmanile Rootsist 21-18, 13-21, 14-21.

Veerandfinaalid toimuvad laupäeval algusega kell 10.00 ning poolfinaalid algavad 16.00. Võitjad selguvad pühapäeval finaalides algusega 11.00.

Kõiki mange on võimalik jälgida Euroopa Sulgpalliliidu youtube kanalis siin.