Võistlussõidud toimusid esmaspäeval ja neljapäeval kahes erinevas võistluspaigas - Niegocin'i ning Siemianowka järvedel. Kui Niegocin'ilt tuli juba pärast avapäeva lumesaju tõttu ümber kolida, siis ilmaolud nurjasid tänaseks plaanitud viimased võistlussõidud ka Siemianowka'l. Nimelt tõusis tuul kiiruseni 18 m/s ning hakkas tuiskama, mistõttu regatt tuli varakult lõppenuks lugeda.

Kuuest sõidust viies esikümnesse ning neist omakorda kahes esikolmikusse mahtunud tulemustega finišeerinud Karl-Hannes Tagu (PJK) jäi üldjoontes edukalt kulgenud jõuprooviga rahule: „Viimases sõidus oli mul tegelikult võimalus tõusta regati kokkuvõttes neljandaks, kuid tegin vea ja sõitsin lumehange, mille tagajärjel poolakas minust mööda sai. Nii tuli lõpptulemusena viies koht, mida hindan igati heaks tulemuseks.“

135 mehe konkurentsis mahtus meie jääpurjetajatest esikümnesse ka Vaiko Vooremaa (KJK), kelle lõppresultaadiks kujunes 6. koht.

Euroopa meistrivõistluste parima juuniori auhinna teenis välja oma esimestel täiskasvanute tiitlivõistlustel kuldlaevastikku sõitnud Johannes Puusepp (PJK), kes üldkokkuvõttes sai 36nda koha.

Mihkel Kosk (PJK) lõpetas EM-i 13nda, Jaan Akermann (PJK) 30nda, Hardi Laurits (JK Merikotkas) 33nda, Martin Aljaste (PJK) 50nda, Valdo Pärtel (HJK) 62se, Toivo Aardemaa (HJK) 97nda, Marek Lentsius (JK Merikotkas) 111nda ja Johanna Saareke (PJK) 114nda kohaga.

Euroopa meistri tiitel läks tänavu poolakale Karol Jablonski'le kaasmaalase Tomasz Zakrzewski ning ungarlase Peter Hamrak'i ees.