Ülitasavägine mäng algas Selveri meeskonna dikteerimisel — avageim kuulus pealinlastele 25:19. Teises geimis jätkus Selveri edu, kuid Pere Leib suutis geimi keskel kapten Argo Meresaare servide toel viigistada. Tasavägise geimilõpu kallutas enda kasuks siiski Selver 25:23.

Kahe esimese geimi järel oli üleplatsimees Keith Pupart, olles toonud oma meeskonnale juba 13 punkti.

Kolmandas geimis sai aga mängumootori käima ka finaalseeria avakohtumises lihtsa 3:0 võidu saanud tartlased. Geimivõit tuli tulemusega 25:18 ning kindlalt 25:17 võideti ka neljas geim.

Suurepärast mängu näitas Argo Meresaar, kes mängu lõpuks jäi statistikas 30 punktiga plussi! Otsustav viies geim algas Pere Leiva eduga, pooli vahetati seisul 8:4. Lõpu eel suutis aga Audentes vahe mängida minimaalseks — 13:14. Vahetusest sekkunud Nikita Batujevi pallinguviga lõpetas aga otsustava geimi Selveri 13:15 kaotusega ning Eesti meistriks 2006 tuli Tartu Pere Leib.