Eelringis uuendasid Jäätmad segavõistkondlikku Euroopa ja maailmarekordit, uueks tipptulemuseks on 1395 punkti. Plokkvibu kadettide neidude klassis lasi Meeri-Marita Paas eelringi parima tulemuse – 698 punkti, mis on ka uueks Eesti rekordiks. Lastud tulemus jääb vaid punkti kaugusele kehtivast kadettide maailmarekordist. Paas pidi pronksimatšis teise asetusega venelanna Arina Tšerkezova paremust tunnistama ning Paasile neljas koht.

Peale kahte Euroopa noorte GP etappi on üldarvestuse tabeli liidrid plokkvibu kadettide neidude klassis Meeri-Marita Paas, plokkvibu juunioride meeste klassis Robin Jäätma ja plokkvibu juunioride neidude klasiss Lisell Jäätma. Treener Maarika Jäätma sõnul võistlesid tema õpilased igati tublilt: “Seekord tasuks hõbedased medalid ja tubli neljas koht, kuid GP-de üldarvestuses võitsid Lisell, Robin ja Meeri-Marita kõik kuldmedali. Võib igati rahule jääda!"

Sportvibu juunioride segavõistkond Karl Kivilo/Alexandra Põllumäe saavutas 9. koha. Karl Kivilo kohtus 1/16 duellis 7. asetusega Itaalia laskuri Alessandro Paoliga, kus tasavägises matšis jäi peale itaallane ning Kivilole 17. koht 54 sportvibu juuniori mehe hulgas. Sportvibu juuniorid neiud Alexandra Põllumäe ja Triinu Lilienthal saavutasid samuti 17. koha. Rahvusvahelise debüüdi teinud Uku Andreas Reigo saavutas sportvibu kadettide noormeeste hulgas 33. koha.