Augustowis peeti Endurance Pneumaticsi 6-tunnise meeskondliku kestvussõidu Euroopa meistrivõistluste II etapp, kus Eesti meeskond Motobox Racing Team koosseisus Rainer Nikiforov, Tõnis Laur ja Erki Lainjärv sai kolmanda koha. Kahe etapi kokkuvõttes tõid mehed Eestisse hõbemedali.

Kokku oli Augustowi etapile osa võtma tulnud 20 paatkonda. Stardist sai Eesti meeskonda esindav Erki Lainjärv minema viiendana. Oma vahetust Rainer Nikiforovile üleandes oli Erki sõitnud tagasi ühe koha ning neljandalt kohalt asuti jälitama esikolmikut. Viimase piloodina startis võistlustulle Tõnis Laur, kes 15 minutit enne sõidu lõppu võitles Venemaast möödudes Eestile välja kolmanda koha.

Jaanus Mill saavutas rahvusvahelises segameeskonnas Euroopa meistrivõistluste kokkuvõttes pronksmedali.

Samal ajal peeti samuti Poolas, Skulskis veemotoklassi T-550 Euroopa meistrivõistlusi. Eestit olid esindamas Art Raudva ja Aivar Kommisaar. Ajasõitudes sai parima stardikoha Marcin Mucha Poolast, teine oli Aivar Kommisaar ja kolmas Art Raudva. Esimesest stardist alates juhtis võistlust mitmekordne maailmameister Mucha. Teise ja kolmanda koha pärast käis tihe võidusõit Art Raudva ja Läti esindaja Dmitrij Anikejevsi vahel. Viimase sõidu Art küll võitis, aga hõbemedalist jäi puudu 50 punkti. Euroopa meistritiitli võitis poolakas Marcin Mucha, hõbemedalile tuli Läti võidusõitja Dmitrij Anikejevs ja pronksmedali võitis Raudva. Aivar Kommisaar lõpetas neljandal kohal.