Getter Saar alistas esimeses mängus sakslanna Lisa Kaminski ja otsustavas kohtumises serblanna Milica Simici. Mõlemas kohtumises tulid võidud kahes geimis. Põhiturniiril on Saare vastaseks viienda paigutusega Marija Ulitina Ukrainast.

Hästi esines ka veel juunioride eas Helina Rüütel, kes alistas kindlalt Leedu eakaaslase Vytaute Fomkinaite 21-11, 21-13. Põhiturniirile pääsu otsustav mäng jäi lühikeseks, kuna rumeenlannast vastane peale teist mängitud punkti katkestas. Rüütel kohtub põhiturniiril lätlanna Monika Radovskaga.

Kristin Kuuba kvalifikatsioonist edasi ei pääsenud, kaotades Rachael Darraghile Iirimaalt kolmes geimis 21-13, 13-21, 12-21.

Kuuba ja Rüütel mängivad koos ka paarismängu, kus nende esimesed vastased on Anastasia Cheniavskaja ja Alesia Zaitsava Valgevenest. Noored Nõo Sulgpalliklubi mängijad on täiskasvanute turniiridel olnud edukamad just paarismängus. Kaks nädalat tagasi jõuti Portugali Euroopa karikaetapil poolfinaali.