Eesti alustas segapaarismängus võiduga, kui Ramona Üprus ja Oskar Männik alistasid Daniel Clarke ja Jasmine Oweni 14:21, 21:14, 21:14. Teises kohtumises võitis Tauri Kilk 21:7, 21:16 Archie Bulti.

Neidude üksikmängus pidi Catlyn Kruus tunnistama kolmes geimis kaotust Aimie Whitmani vastu tulemusega 21:11, 20:22, 10:21. Noormeeste paarismängus alistasid Tauri Kilk ja Mario Kirisma Archie Bulti ja Daniel Clarke`i 21:15, 21:13.

Viimases kohtumises paarismängus vormistasid Eesti 4:1 võidu Catlyn Kruus ja Ramona Üprus Jasmine Oweni ja Aimie Whitmani vastu 21:12, 25:23.

Teises täna peetud Eesti alagrupi kohtumises võitsid Fääri saared 3:2 Armeenia. Homme hommikul peab Eesti mängu Fääri saartega ja õhtul eeldatava tugevaima alagrupi vastase Tšehhiga.

Alagrupist edasi veerandfinaali pääseb vaid alagrupi võitja. Võistkonna võistlusel osalevad 35 riigi koondised.