Eesti saab korraldada suvebiatloni MM-i!


Eesti saab korraldada suvebiatloni MM-i!
Vasakult Aivar Nigol - ELSF president, Victor Maygurov - IBU 1. asepresident, Puiu Gaspar- OC tegevdirektorFoto: ELSF

26.-30. augustil toimusid suvebiatloni maailmameistrivõistlused Cheile Gradistei linnas Rumeenias, kus eestlastest parimana näitasid ennast Meril
Beilmann ja Kalev Ernits. Järgmisel aastal võõrustab suvebiatloni MM-i juba Otepää.

Otepää võistluste korralduskomitee esimees ja ELSF president Aivar Nigol võttis korraldajatelt vastu võistluste lipu ja sellega ühes ka teatepulga järgmise aasta suurürituse korraldamiseks.
Aivar Nigol ütles suvebiatloni MM-i kommenteerides, et Cheile Gradistei näol on tegemist selles regiooni parima laskesuusatamise keskusega. "Suvebiatloni MM-il oli osalejaid 26 riigist, mis näitab koondiste kasvavat huvi suvebiatloni võistluste vastus, seega loodame ka Otepääl võõrustada
rohket arvu riike ja sportlasi," sõnas Nigol.

"Võistluste korralduse lippu üle võttes kutsusin kõiki koondisi, sportlasi, laskesuusastamise fänne üle maailma järgmisel suvel Otepääl toimuvatele suvebiatloni MM võistlustele."

ELSFi president tänas oma tervituskõnes ka Rahvusvahelist Laskesuusatamise Föderatsioonui (IBU) võimaluse eest suvebiatloni MM-i Eestis korraldada ja tunnustas Rumeenia alaliitu ning võistluste korralduskomiteed õnnestunud võistluste korraldamise puhul.

Järgmised suvebiatloni MM võistlused toimuvad 24.-28.august 2016 Tehvandi Spordikeskuses Otepääl.