Kooseisus Martin Moldau, Sten Ander Sepp, Kristjan Joosep ja Hans-Christian Hausenberg jooksnud teatenelik sai võiduajaks 1.29,12. Sellega joosti 4x200m teatejooksus Eesti rekord ümber nii A-vanuseklassis (seni 1.32,71), juunioride arvestuses (1.31,90) kui ka U23 vanuseklassis (1.30,01).

Eesti A-klassi kergejõustikukoondis sai Tartus toimunud Eesti-Läti-Leedu talvisel maavõistlusel üldarvestuses 2. koha kogudes 171 punkti. Napp võit läks sama punktisummaga Leedu noortekoondisele, kes kogusid üksikaladel ühe alavõidu rohkem. Kolmandaks jäi Läti võistkond 124 punktiga.

Noormeeste arvestuses sai Eesti koondis esikoha Leedu ja Läti koondiste ees. Neidude arvestuses tuli Eestile teine koht Leedu järel ja Läti võistkonna ees.

Eesti koondisele tõid üksikaladel alavõidud Hans-Christian Hausenberg kaugushüppes (7.49) ja 60m tõkkejooksus (7.93), Sander Moldau teivashüppes (4.80), Matin Moldau 60m jooksus (7.08), Kristo Simulask kõrgushüppes (1.97), Johannes Erm kolmikhüppes (14.77), Johanna Ilves 60m jooksus (7,82), Margit Kalk teivashüppes (3.70) ja Zarina Netšiporuk kolmikhüppes (11.64).

Kõik 14. märtsil Tartus toimunud Balti noorte talviste maavõistluste tulemused leiab Eesti Kergejõustikuliidu kodulehelt