Mäng algas Eesti neidudele edukalt — avageim võideti 25:23. Järgmine geim kuulus Venemaale 20:25, kolmas Eestile 25:20, neljas Venemaale 20:25. Viiendas geimis demonstreerisid hiilgemängu eestlannad, võites 15:7.

Aprillikuus noorte EM-finaalis Tšehhis, Brnos oli Venemaa saanud 5. ja Eesti 10. koha.

Tänase mängu võtmeks oli hea pallingu vastuvõtt ja suurepärane kaitsetöö, samuti kõrge resultatiivsusega rünnak. Eriti tubli mänguga paistsid silma esimese tempo ründaja, kapten Heidi Luks ja Anna Kajalina, kes täna mängis harjumatul nurgaründaja positsioonil, kuid näitas kõrget rünnakuprotsenti ja resultatiivsust, tuues üle 20 punkti.

Järgnevalt mängis Eesti Leedu juunioride naiskonnaga, kes alistati kuivalt 3:0 (25:15, 25:7, 25:11).

Eesti neidude koondise koosseis: Julija Mõnnakmäe, Pille Vahtra, Dorit Heinastu, Reelika Raap, Kaisa Orav, Anu Ennok, Heidi Luks, Egle Püvi, Aleksandra Ossipovskaja, Anna Kajalina, Erle Püvi ja Kaisa Õunpuu.

Vanemtreener on Peeter Vahtra ja treener Rein Mõnnakmäe, kohtunikuna tegutseb turniiril Aivar Esna.