Meeste põhiklassis tegi soolojooksu Timo Sild (klubi EKJ SK, aeg 1:30:20), kes juhtis võistlust alates esimesest kontrollpunktist. Finišis oli vahe Olle Kärneriga üle 6 minuti (EKJ SK, 1:36.49). Olle Kärnerist jäi minutiga maha kolmanda koha saanud Lauri Sild (OK Võru, 1:37.45).
Raja esimeses pooles sekkus medalihetlusesse ka Kristo Heinmann (OK Ilves), kel lõpuks tuli leppida neljanda kohaga.

Naisteklassis mahtus esikolmik 1,5 minuti sisse. Võitis veatu ja kindla jooksu teinud Maret Vaher (OK Põlva Kobras; 1:23.22), kellele vaid 19 sekundiga kaotas Merike Vanjuk (OK Kape, 1:23.41), kolmas oli Anu Åkerman (OK Peko, 1:24.41).

Juunoridest võitsid Kerstin Uiboupin (OK Võru) ja Rene Post (OK Põlva Kobras).

Eesti meistrivõistlused korraldas OK Põlva Kobras, peakorraldaja Sigrid Saluri, rajameister Kalle Ojasoo.
Homme selgitatakse Koorastes välja Eesti orienteerumisjooksu meistrid põhiklasside teatejooksudes.