Esimeses geimis suutis algedu 15:11 saavutada Eesti meister Viimsi VK Milstrand/EBS, misjärel mäng võrdsustus — mõlemal pool demonstreeriti võimsaid ründelööke ja FC Riga oli 23:22 eduseisul juba kahe punkti kaugusel geimivõidust.

Geimi keskel Katrin Ottist asendanud sidemängija Anna-Liisa Sutt jätkas aga külmavereliselt ja geimilõpp eestlannadele 25:23.

Teises geimis oli punkti-paaariga peal koduvõistkond ja võitis selle 25:22. Kolmandas tegi Kadri Puri mitu supertõrjet kaitsemängus, mis murdis riialannade vastupanu — 25:16 ja 3:0 võit Viimsi VK Milstrand/EBS naiskonnale.

Päeva esimeses kohtumises oli ühtlast mängu demonstreerinud Estonian Junior Team üle Jelgavast 3:0 (25:21, 25:20, 25:22). Eesti noorsookoondise koossseisu tugevdasid võrreldes eilsega viljandlannad Kaisa Orav ja Anu Ennok, puhkust anti Heidi Luksile.

Laupäeva viimases mängus sai Murjani Spordigümnaasium juba teise võidu turniiril, alistades 3:0 Tartu Ülikool/Eedeni.