Koduväljakul mänginud Chocolate Boys jäi 1:5 kaotusseisu, kuid jõudis avapoolaja keskpaigaks viigini ja läks poolajavileks 16:14 juhtima.

Teisel poolajal oli enamus aega kodumeeskond ühe kuni kahe väravaga ees ja juhtis kolm minutit enne lõpusireeni 27:26.

57. minuti alguses tõrjus Chocolate Boysi väravavaht Kohei Yoshida Serviti liidri Mait Patraili 7 meetri karistusviske, kuid minut hiljem Patrail siiski viigistas — 27:27. Serviti võiduvärava viskas samuti Patrail, kes oli täpne pool minutit enne kohtumise lõppu ja lõpetas otsustava finaalmängu koguni 15 väravaga.

Chocolate Boysi viimane rünnak enam väravat ei toonud ja Serviti võitis meistritiitli finaalseeria 4:3 paremusega. Kodumeeskonna resultatiivseim oli täna Riho-Bruno Bramanis 9 väravaga.

29.04.07 Chocolate Boys — Põlva Serviti 31 -22 (15-9), seeria 1:0

2007 Eesti meister Põlva Serviti: Igor Rapovet, Margo Piksööt, Olari Paumets, Kristjan Muuga, Marius Lepp, Veiko Tigason, Mait Patrail, Eston Varusk, Henri Sillaste, Rasmus Käo, Priit Poks, Mario Karuse, Siivo Sokk, Raido Peedomaa, Tauri Volt.
Peatreener — Kalmer Musting, treener — Rein Suvi, esindaja — Kaupo Kolsar, esindaja — Andres Neeme.

II koht Chocolate Boys: Aivar Paist, Valdar Noodla, Risto Sidok, Rain Kullamaa, Ego Riener, Janis Selge, Priit Kotsar, Tarmo Ulla, Nikita Ulitin, Riho-Bruno Bramanis, Rain Murri, Jaanus Rätsep, Sten-Erik Lepp, Martin Noodla, Siim Patrael, Kristjan Livamängi, Kohei Yoshida.
Peatreener — Riho-Bruno Bramanis, Treener — Tarmo Volt, esindaja — Svetalana Karbus.