Eesti võitis avakolmandiku 3:2 ja otsustas mängu saatuse teise kolmandiku esimese kolme minutiga, mil edunumbrid kasvatati 6:2-le.

Eesti koondise eest tegi kübaratriki Vassili Titarenko, neli väravasöötu andis Pelle Sildre. “Nõrku vastaseid siin turniiril pole, Horvaatiale oli see mäng praktiliselt viimane võimalus siia divisjoni püsima jääda. Seetõttu üritasid nad kõigest väest,” ütles Eesti koondise peatreener Juri Tsepilov. Kolm väravat visanud Vassili Titarenko lisas, et ülesanne on täidetud ja võit on käes.

“Peaasi, et võitsime, kuigi mängudistsipliin lonkas,” sõnas Rainer Palu. “Samas pisut nagu ka alahindasime vastast.” Horvaatia koondise peatreener Bruno Bregant kinnitas, et meeskond läks jääle plaaniga panna vastasele pressing peale. “Kuid vead kaitses ja väravavahi ebakindel mäng nurjasid meie võimalused.”

Eesti — Horvaatia 8:6 (3:2, 4:2, 1:2).
Vassili Titarenko 1.14, 8.08, 31.31, Aleksander Petrov 5.22, Rainer Palu 21.14, Mihhail Kozlov 21.53, Eduard Valiullin 22.51, 49.09 — Mato Mladjenovic 4.53, Sasa Belic 9.17, Danijel Plahutar 25.28, Ivan Glavota 29.05, Viliam Chovanec 50.08, Igor Jacmenjak 59.29.

Pealeviskeid: 41-27.
Karistusminutid: 43-39.
Pealtvaatajaid: 2400.

Reedel mängib kolme vooru järel viiendal kohal paiknev Eesti Leeduga, kes on koht kõrgemal.