Eesti viis 1:0 juhtima Anton Perov, kui mängitud oli alles 2.36, 16-aastane Levi Houkes viigistas seisu teisel kolmandikul. Artur Minini väravast kolmandiku lõpus asus taas Eesti juhtima, kuid Houkes viskas viimase kolmandiku algul jälle viigivärava. Houkesi väravale eelnes muidu suurepäraselt mänginud Eesti väravavahi Mark Rajevski jäme viga, kes litri hollandlasele ette söötis.

Bullitiseerias oli esmalt täpne Eesti koondise kapten Anton Jastrebov, siis eksis turniiri üks paremaid mängijad Diederick Hagemeijer, kes kaotas vahetult enne viset litri. Anton Perov suutis omakorda Hollandi väravavahi Ian Meierdresi üle mängida ja Nardo Nagtzaami ürituse tõrjus Rajevski.

Selle kohtumise Eesti parimaks mängijaks tunnistati 56 tõrjet teinud Mark Rajevski.

Teistes viimase vooru mängudes alistas Hispaania Mehhiko 10:1 ja Horvaatia kõik mängud kaotanud ja 3. divisjoni kukkunud Hiina 12:2.

Turniiri parimaks ründajaks nimetati Eesti koondislane Artur Minin, parimaks kaitsjaks Mike Dalhuisen (Holland) ja parimaks väravavahiks Tihomir Filipec (Horvaatia).

MM-i resultatiivseimad mängijad olid Maksim Brandis 16 (5+11), Anton Perov 14 (9+5), hispaanlane Juan Munoz (7+4) ja Dalhuisen (4+7) võrdselt 11 punktiga.