Euroopa klubide karikavõistlusel esindab Eestit tänavune siinne meisterklubi Estonian Golf & Country Club (EGCC) koosseisus Mait Schmidt, Martin Toom ja Egert Põldma.

Eestlastest tugevaima tulemuse sai avapäeval Mait Schmidt 75 löögiga, tänavune Eesti meister Martin Toom lõpetas 77 löögiga ning Egert Põldma sai kirja 80 lööki. Igal võistluspäeval läheb arvesse meeskonna kaks paremat tulemust.

Võistlust juhib kokku 142 löögiga Prantsusmaa võistkond.

Kokku võtab võistlustest osa 26 Euroopa tänavust meisterklubi kokku 78. võistlejaga.

EGCC võistkond (koosseisus Mait Schmidt, Martin Toom ja Egert Põldma) krooniti septembris toimunud Eesti klubidevahelistel meistrivõivõistlustel kohalikuks meistriks.

2006. aastal võitis Euroopa klubide karika Saksamaa meeskond 426 löögiga, Teiseks tuli Inglismaa võistkond 430 löögiga ja kolmandaks Soome 437 löögiga. Eestit esindanud Tallinna golfiklubi tuli 478 löögiga 24 võistkonna konkurentsis 21. kohale.