Avageimis jäid Kais — Pähn taha 1:5 ja 7:10, kuid jõudsid viigini 13:13. Brassid vastasid aga 5:2 spurdiga ja vormistasid geimivõidu 21:17, teatab Eesti Võrkpalliliit. Teine geim tähendas Kaisile ja Pähnile täielikku katastroofi — kohvimaa sportlased läksid kiiresti ette 10:1 ja võitsid selle 21:12. Pähn oli 202 cm pikkuse Alisoni bloki vastu rünnates suurtes raskustes.

„Oleksime võinud rohkem vastu hakata, kuid polnud kahtlust, kes võitu rohkem vääris. Ragnar võinuks mitmekülgsemalt rünnata,“ lausus Kais.

Miinusringis lähevad Kais — Pähn kell 18 miinusringis vastamisi Matt Zbyszewski — Jessi Lelliott (Kanada) ja Janis Grinbergs — Austris Stals (Läti) kohtumise võitjaga.

Sarnaselt Kristjan Kais — Ragnar Pähnile langesid miinusringi ka Kristo Kollo — Oliver Venno, kes kaotasid kolmandas ringis Šveitsi paarile Philip Gabathuler — David Wenger 0:2.

Miinusringis lähevad Kollo — Venno kell 17 vastamisi Brasiilia duoga Francisco Felipe Rodrigues — Roberto Pitta.