Esimeses ringis suutis Kert eile õhtul üle mängida Austria esinumbri Nicolas Rudolfi 21:13, 21:11. Täna teises ringis tuli vastaseks Slovakkia sulgpallur Jakub Horak, kelle ta suutis pingelises kohtumises 21:17, 22:20 võita.

Karl Kert sõnas pärast võidukat mängu: "Lõpus tõigi edu enesekindlus, millest vastasel puudu jäi ning tänu sellele suutsin vastast geimi lõpus survestada ja võidu võtta."

Järgmises ringis ootab eestlast 16. paigutusega sakslane Brian Holtchke, kes võitis äsja lõppenud võistkondlikutel Euroopa Meistrivõistlustel koos Saksamaa koondisega pronksmedali.

Teised eestlased kahjuks üksikmängus esimesest ringist edasi pääseda ei õnnestunud. Catlyn Kruus kaotas 7:21, 9:21 Sophia Grundtvigile Taanist. Kolmanda asetusega Line Cristophersenile Taanist jäi alla Karina Kapanen 9:21, 9:21. Ramona Üprus pidi kolmes geimis tunnistama Claudia Lourenco paremust 21:13, 16:21, 18:21.

Meeste üksikmängus sai Hans Kristjan Pilve napi kaotuse Miguel San Luisilt Hispaaniast 21:12, 14:21, 19:21. Artur Ajupov kaotas Yann Orteule Šveitsist 19:21, 8:21.

Kolmanda ringi kohtumised mängitakse Kalevi spordihallis neljapäeval.