Dr. Müller märkis ROK-i programmi väärtusena ära ka võimaluse arendada rahvusvahelist suhtevõrgustikku. „Spordimeditsiini pole võimalik teha kontaktideta. Minu kursusel õppis spordiarste 40 riigist, mis võimaldas kujuneda rahvusvahelisel kontaktideringil. Näiteks minnes koondisega Argentiinasse, on võimalik tuttavate spordiarstidega koostööd teha – vahetada kogemusi ja saada detailset infot selle kohta, mis võiks sihtkohas sportlasi ees oodata, millele varustust komplekteerides ja kohalikku eluolu jälgides tähelepanu pöörata jne,“ lisas ta.
Dr. Pii Müller lõpetas ROK-i spordimeditsiini programmi neljandas lennus, olles teine eestlane ja esimene Eestis töötav spordiarst, kes on selle programmi läbinud. Aasta varem lõpetas ROK-i programmi dr. Tõnis Eilat, kes praktiseerib Soomes.
Dr. Müller on lõpetanud Tartu Ülikooli arstiteaduskonna ning on läbinud taastusravi ja füsiaatria residentuuri koos spordimeditsiini kõrvalerialaga. Ta töötab alates 2015. aastast Spordimeditsiini Sihtasutuses spordiarstina ning on Eesti Spordimeditsiini Föderatsiooni ja Eesti Lastearstide Seltsi liige. Dr. Müller on olnud ka Eesti Jalgpalli Liidu noorte- ja naiste A-koondise, Eesti laskesuusa- ja kahevõistluskoondiste arst ning Eesti koondise arst 2017 Euroopa noorte olümpiafestivalil.
Spordimeditsiini Sihtasutuse rajas 1998. aastal Eesti Olümpiakomitee, et tagada tippsportlastele kvaliteetne spordimeditsiini teenus. Sihtasutuses töötavad tunnustatud ja pikaajalise kogemusega spordiarstid, sporditraumatoloogiale spetsialiseerunud ortopeedid ja füsioterapeudid, kes aitavad ennetada vigastusi, ravida traumasid, määrata kehalist töövõimet, edendada tervist ja kiirendada taastumist. Enamik Eesti tipp- ja noorsportlasi käib spordimeditsiiniteenuseid saamas just siin, lisaks teenindab Spordimeditsiini SA harrastussportlasi.