DELFI VIDEO | Endla Vaher tutvustab naiste fitnessi telgitaguseid: piilu lava taha ja vaata Euroopa meistri graatsilist etteastet!

 (55)

Laupäeval Alexela kontserdimajas toimunud 50. Eesti meistrivõistlustel kulturismis ja fitnessis astus üles ka naiste fitnessi Euroopa meister Endla Vaher, kes oli oma kategoorias ainus võistleja. 27-aastasele fitnessikaunitarile oli see peaproov enne kahe nädala pärast Poolas toimuvaid maailmameistrivõistlusi.

Vaher tutvustas Delfile oma spordiala telgitaguseid. Jälgisime tema tegevusi lavatagusest grimeerimisest kuni vabakava esinemiseni välja. Endla viis meid ruumidesse, kuhu tavainimene kulturismivõistluste ajal ei pääse ning jagas oma muljeid vahetult enne ja pärast etteastet.

Vaheri võistlus koosnes kahest kavast. Kehavoorus tuli ta lavale koos bodyfitnessi naistega, vabakavas esitas üksinda muusika saatel 90-sekundilise akrobaatilise numbri.

Mida fitnessikaunitarid võistluspäeval söövad, kaua end võistluseks valmis seavad, milline elu käib laval kardina taga? Seda kõike ja palju muudki näed juba videost!