DELFI TV-s | Tallinnas võisteldakse EM-finaalturniirile pääsu eest lauatennises, Eesti kohtub Ukrainaga


DELFI TV-s | Tallinnas võisteldakse EM-finaalturniirile pääsu eest lauatennises, Eesti kohtub Ukrainaga
Eesti koondislane Vallot Vainula matšis Montenegro vastuFoto: Eesti Lauatenniseliit

18.-19. mail toimub Tallinnas Lilleküla Gümnaasiumi Spordihoones lauatennise Euroopa meistrivõistluste alagrupiturniir, kus neljast võistkonnast kaks tagavad pääsme finaalturniirile.

Eesti peab täna kaks kohtumist. Päeva esimeses matšis mindi vastamisi Itaaliale, kellele aga jäädi mängudega kindlalt 0:3 alla. Kui esimeses meeste üksimängus saadi üks setti kätte ja kaotati 1:3, siis ülejäänud kahes mängus jäädi nullile.

Eesti pidas täna veel teisegi kohtumise, kui algusega kell 19.00 mindi vastamisi Inglismaaga. Paraku pidid eestlased inglaste vastu samuti tunnistama mängudega 0:3 kaotust.

Eestlaste jaoks jätkub turniir homme, kui algusega kell 11.00 minnakse vastamisi Ukrainaga. Delfi TV teeb kohtumisest otseülekande.

ENNE TURNIIRI:

Eelmise aasta lõpus tagas Eesti 4:3 võiduga Montenegro üle koha teises voorus. Eesti taotles koheselt ka alagrupi korraldusõigust, et luua eestlastele võimalus omadele kaasa elada ning nautida maailmatasemel lauatennist.

Eestile astuvad vastu 2016. aasta MM-i pronks, staaridest koosnev Inglismaa koondis ja tugevad Euroopa keskmikud Itaalia ning Ukraina näol. Pall pannakse mängu laupäeval kell 14.00.

Euroopa meistrivõistluste finaalturniir toimub septembri alguses Prantsusmaal.

Delfi TV toob otseülekannetena huvilisteni Eesti koondise mängud.

Ajakava:

Seotud lood:

18.mai

14.00 Itaalia – Eesti (Ülekanne Delfi TV-s)
14.00 Ukraina – Inglismaa
19.00 Inglismaa – Eesti (Ülekanne Delfi TV-s)
19.00 Ukraina – Itaalia

19. mai

11.00 Eesti – Ukraina (Ülekanne Delfi TV-s)
11.00 Itaalia – Inglismaa