Mäng algas mõlemalt poolt rabedalt ning seisuni 4:4 liiguti punkt-punktilises heitluses, teatas Tarmo Ulla Delfile.

18. minutiks olid hiinlased saavutanud kolmepunktilise edu seisul 7:4. Kuid see oli ka kirgederohke mängu suurim vahe, sest poolajaks olid eestlased seisu viigistanud 10:10.

Teine poolaeg kulges samuti tasavägises rütmis ning kumbki meeskond ei suutnud enamat kahepunktilisest edust. Kohtumise viimasel kolmel minutil oli šokolaadipoistel mitu korda võimalus seis viigistada ning isegi juhtima minna, kuid häid tõrjeid näitas Hiina rahvuskoondise väravavaht.

HC Chocolate Boys meeskonna kapten Martin Noodla kommenteeris mängu järgmiselt: “Olime hästi valmistunud, kui võtta arvesse, et tegemist on puhkeperioodiga ning pallitreeninguid on olnud minimaalselt.”

“Kahju, et me lõpus oma võimalusi ei realiseerinud, muidu ilusast mängust jäi kibe maitse suhu,” arvas Noodla.

Homme kohtub HC Chocolate Boys kell 16.00 kohaliku aja järgi Korea ülikoolide koondisega.

Chocolate Boysi ridades viskasid Tarmo Ulla ja Martin Noodla 5, Valdar Noodla 4, Ravo Voosalu 3, Dener Jaanimaa, Janis Selge ja Sten-Erik Lepp 1 värava.