Kolme 17,1 kilomeetrise ringi lõpus alistas Caspar Austa M40 klassi kiireima Alges Maasikmetsa. Kahe paremaga samal sirgel lõpetas ka Martin Loo, kes enne lõppu oli teinud ebaõnnestunud lahtirebimiskatse.

Esikuuikusse mahtusid veel Taavi Veelma, Margus Mikson ja parima idavirulasena Tauri Selder.

Naiste kiireim Maarja Kuuskvere lõpetas üldjärjestuses 23. kohal. Naistest mahtusid poodiumile veel N18 parim Greete Steinburg ja maikuu lõpus krosstriatlonis Euroopa juunioride meistriks tulnud Helen Schmidt.

Eri klassides said esikoha veel Mikk Altermann (M16), Kaarel Schmidt (M50), Juri Lukinski (M18), Ilmar Mesi (M60), Kaarel Redi (M14), Sirje Lepik (N14) ja Kadre Maalma (N40). Lastesõidu võitsid Siim Lepik ja Jonne Rooma, tillusõidu kiireimad olid Pia Kivil ja Sander Sojone.

Alutaguse rattamaratonil sai aja kirja kokku 126 ratturit. Rattamaraton kuulub koos Alutaguse suusamaratoni ja Jõhvi rahvajooksuga teist aastat korraldatava Alutaguse kolmikuürituse kavasse.