Armastatud spordikommentaator Tarmo Tiisler pälvis presidendilt teenetemärgi

 (14)
Tarmo Tiisler
Tarmo TiislerFoto: Sven Arbet

Tuntud ja armastatud ERR-i spordikommentaator ning -ajakirjanik Tarmo Tiisler pävis president Kersti Kaljulaidilt Valgetähe V klassi ordeni.

Tarmo Tiisler alustas 1993. aastal Eesti raadio sporditoimetuses tööd reporterina, kirjutab ERR Sport. Alates 2012. aastast on ta Eesti Rahvusringhäälingu sporditoimetuse üks ankrutest.

Rohkem kui veerand sajandit spordikommentaatorina reportaaže ja spordiuudiseid vahendanud Tiisleri jalgpalli, laskesuusatamise ja orienteerumise reportaažid on emotsionaalsed, värvikad ja isikupärased. Seda mitte ainult talle omase põriseva ja valju hääle, vaid alati sooja, energilise ja empaatilise meeleolu ning sõnakasutuse osas.

Alates 1996. aastast on Tiisler reporterina vahendanud raadio ja televisiooni vahendusel üheteistkümnel korral olümpiamänge ning seitsmel korral suusaalade maailmameistrivõistlusi, viimastel aastatel ka laskesuusatamise MK-sarja ning tiitlivõistlusi.

Ta on pälvinud reporteritöö eest tunnustust ja preemiaid Eesti Spordiajakirjanike Liidult, Eesti Olümpiakomiteelt, Eesti Raadiolt ja Eesti Rahvusringhäälingult.