Jõgeva SK Tähe 20. juubeli puhul ütlesid 250 silmapaari ees toimunud avakohtumise eel tänusõnu Jõgeva linna, vastasmeeskonna ja alaliidu esindajad.

Mäng algas TTÜ surve all, kes võitis esimese kolmandiku 3:1. Teise ja kolmanda kolmandiku võitis Tähe, mõlemad tulemusega 2:1. Seega läks kohtumine tänu Tähe viimase sekundi viigiväravale (Nikolai Roop, söötja Kaido Ingver) lisaajale, mille neljanda minuti lõpus oli taas resultatiivne Nikolai Roop (söötja Margus Guss).

Avakohtumise võit Tähele 6:5 (1:3; 2:1; 2:1; la 1:0).

Paf saalihokiliiga meistrisarjas osaleb 6 meeskonda: TTÜ SK, SK LINK/Saku, Sparta Team Automaailm, Jõgeva SK Tähe/ Olivia, Eesti Maaülikooli SK ja Eesti U19 koondis. Meeskonnad mängivad põhiturniiril kolm ringi, millele järgnevad poolfinaalid ja finaalid.

Järgmised kohtumised meistriliiga põhiturniiril peetakse pühapäeval, kui SK LINK/Saku võõrustab kell 14 Kiilis EMÜ SK meeskonda ning kell 15 on Õismäel vastamisi Sparta Team Automaailm ja Eesti U19 koondis.

Esiliigas osaleb 20 meeskonda, kes on jagatud 4 alagruppi:

A- Ääsmäe, Sparta Team Automaailm II, Maitim, Jäneda, Peikko
B- Sparta Team Automaailm III, TVK Leegid, Elion Spordiklubi, Viskoosa, Saue
C- Viimsi Kepp, Rapla, Pro Sura, Bändidos, Sinimäe
D- EMÜ SK II, Valga Välk, Tartu Tornaado, Vana Hea Puur, Viiratsi SK

Esiliiga meeskonnad mängivad põhiturniiril kaks ringi. Kohamängudele pääsevad 16 paremat.