Aruküla/Audentes võõrustas kodusaalis Viljandi HC-d, kelle üle kaks nädalat tagasi võõral väljakul liigamängus üheväravaline võit näpsati. Võrdse alguse järel põgenesid mulgid 6:2 eduseisu, mida Markus Kase kaks tabamust kohe poole võrra kärpisid. Ent Sergei Rodjukov vastas samaga ja Viljandi juhtis 13. minutiks 9:5.

Kodumeeskond võitles ja vähendas korduvalt vahe minimaalseks, kuniks seisult 10:11 jäädi kaheksaks minutiks kuivale ning Viljandi 17:10 ette läks. Vaheajaks olid külaliste edunumbrid 19:12. Teise pooltunni avavärava viskas küll arukülalaste Rauno Kopli, kuid Viljandi vastas kolme tabamusega. Aruküla/Audentes ei kavatsenud aga lahinguta alistuda.

Võimsasse viskehoogu sattus vasakukäeline Kopli ning kui mängida jäi seitse minutit, juhtis Viljandi 29:24. Lähemale vastaseid ei lubatud ning mulgid said kodusaali kaasa korraliku edu, võites 33:25. Võitjate kasuks tabas Rodjukov seitse, Simon Drõgin kuus, Mikk Varik ja Mihkel Lõpp neli korda. Kaotajate poolel viskas Kopli kaheksa, Martin Kalvet seitse ja Kask neli väravat.

Võistlusõhtu teises meistriliigapaaris kohtusid HC Tallinn ja Põlva Coop. Pealinlastel oli rivis tagasi nädalavahetusel Balti liiga etapi vahele jätnud mängujuht Uku-Tanel Laast, kes kohe skoori avas. Meistriliiga liider hakkas edu kiirelt kasvatama ja 1:6 kaotusseisus pidi Coopi peatreener Kalmer Musting kasutama time-outi.

Liigset abi viimasest polnud, sest Tallinna eduseis vaid kasvas. Rainer Kelk viis 26. minutil vahe juba kahekohalise numbrini, 17:7, ent siis tegi Coop 5:1 vahespurdi. Laastu viies värav pani avapoolajale punkti seisul 19:12. Puhkepausilt tuli isukamalt Coop ja vähendas vahe viiele väravale, kuid pealinlastel olid vastused olemas.

Mullu Coopi meistriliiga veerandfinaalseerias võitnud Tallinn sai korduskohtumiseks üpris kindla 37:27 edu. Laast viskas kaheksa väravat, Kelk ja Markus Viitkar lisasid kuus ning Robin Oberg neli. Põlvalastest jäi Otto Karl Kondi arvele viis ning Tõnis Kase, Andreas Rikkeni, Markel Veiko ja Alfred Timmo kontosse neli tabamust.

Sarnaselt eelmisena kirjeldatud kohtumisele algas mäng SK Tapa ja HC Kehra/Primendi vahel, kus kõrgliigatiim seitsme minutiga 7:1 juhtima spurtis. Kehralasi treeneripingil juhendanud Janar Mägi võttis minutilise vaheaja, ent vahe ei vähenenud. Tapalastel tabasid hästi Marek Palmsalu, Vahur Oolup ja Ivary Volkov ning tosina minuti järel oldi 10:2 ees.

Poolajaks juhtis Tapa 18:8 ja ühtlases rütmis suurendati vahet teiselgi pooltunnil ning võeti kindel 43:19 võit. Võitjate poolel said käe valgeks koguni 14 pallurit, neist Marten Saar viskas seitse, Oolup ja Volkov kuus väravat. Noorte kehralaste täpseim oli 15-aastane Kristjan Luuk viie tabamusega.