Võrdse algusega mängus juhtisid vahelduva eduga mõlemad meeskonnad, Viljandi viimane eduseis oli 11:10, poolaeg kaotati kõige napimalt 14:15. Teisel poolajal jõuti mitmel korral viigini, ent viimased paarkümmend minutit oli Tenax parem ning Läti meister kirjutas tabelisse teise võidu.

Üleplatsimehena viskas Ott Varik mulkide kasuks 12 väravat ehk pooled kogu meeskonna omadest. Robert Lõpp ja Kristo Järve lisasid 3, Mikk Varik ja Karl Toom 2 ning Kristjan Koovit ja Madis Parik 1 värava. Võitjate parim oli Eriks Blums 7 tabamusega.

Viljandi HC-l on nüüd Balti Challenge Liigas kolmest kohtumisest kaks võitu ja üks kaotus. Homme mängitakse Riias kohaliku Celtnieks/LSPA-ga, kes täna alistas kodus Minski HC Vitjazi 36:29 (20:11). Riialaste jaoks oli tegemist esimese võiduga sel hooajal, liiga liider on aga nelja võiduga neljast mängust Klaipeda Dragunas.