Kolmanda võidu teeninud Viimsi jaoks kulges kohtumine keerulist rada pidi. Tallas pääses Rainer Kelgu kolme värava toel avapoolaja keskpaigaks 10:4 juhtima ning poolajale mindi Tallase 12:9 eduseisus. Teisel poolajal ronis Viimsi vaikselt lähemale ning Robin Obergi hiilgemäng tõi mullusele neljanda koha meeskonnale lõpuks võidu.

Oberg viskas üleplatsimehena 12 väravat. Mihkel Vaher lisas 4 tabamust. Otto Karl Kondi ja Rasmus Petersoni arvele jäi 3 väravat. Tallase edukaim oli 5 väravat visanud Mihkel-Matteus Luik. Markus Viitkar ja Rainer Kelk lisasid 4 tabamust.

Liigatabel: Viimsi/Tööriistamarket (6 punkti/3 mängu); Põlva Serviti (4/2); HC Kehra/Horizon Pulp&Paper (4/3); Viljandi HC (2/2); SK Tapa (2/3); Aruküla (0/2); HC Tallas (0/3).