Viimsi sai võõral väljakul 37:27 võidu SK Tapa üle. Kui eelmises ringis sai Viimsi Tapast jagu vaid ühe tabamusega, siis seekord oli Viimsi kindlam. Poolajaks juhiti 19:14 ja lõpuks venitati vahe kümnele tabamusele.

Aleksander Oganezov ja Rail Ageni viskasid Viimsi kasuks 9 väravat. Sander Sven Annula oli Tapa poolel samuti 9 väravaga resultatiivseim. Martin Adamson lisas 8 tabamust.

HC Tallas võitis kodusaalis HC Kehra/Horizon Pulp&Paperi vastu poolaja 14:12, aga kaotas mängu 23:29.

Uku-Tanel Laast viskas Kehra parimana 7 väravat. Marko Slastinovski lisas 6 tabamust. Enrico Anton oli Tallase poolel 9 väravaga üleplatsimees.

Kolmapäeval võõrustab Põlva Serviti kell 19 Viljandit.

Liigatabel: Põlva Serviti (22 punkti/12 mängu); HC Kehra/Horizon Pulp&Paper (22/14); Viimsi/Tööriistamarket (21/14); Viljandi HC (17/13); SK Tapa (6/14); HC Tallas (4/14) Aruküla (2/13).