Mullune finalist Viljandi polegi sel hooajal meistriliigas Viimsist jagu saanud. Pärast kolmanda ringi kohtumist on Viimsil Viljandi üle teenitud kaks võitu ning üks kohtumine on lõppenud viigiliselt.

Poolaja võitis Viljandi 11:10 ja võrdne mäng püsis teisel poolajalgi. Viimastel minutitel viisid Rail Ageni ja Aleksander Oganezov Viimsi 27:25 ette. Lõpuminutil jäi Viimsi vähemusse ja Kristo Voika tõi Viljandi ühe värava kaugusele, kuid viigini mulgid ei jõudnud.

Viimsi kasuks viskasid Otto Karl Kont ja Aleksander Oganezov 5 väravat. Ott Varik oli Viljandi poolel 10 tabamusega üleplatsimees. Kristo Voika lisas 6 tabamust.

Liigatabel: Põlva Serviti (27/16); Viimsi/Tööriistamarket (25/17); HC Kehra/Horizon Pulp&Paper (24/16); Viljandi HC (20/16); HC Tallas (8/17); SK Tapa (6/16); Aruküla (4/16).