VIDEO ja FOTOD: HC Kehra/Horizon Pulp&Paper krooniti Eesti käsipallimeistriks


Tänavuseks Eesti meeste käsipallimeistriks tuli HC Kehra/Horizon Pulp&Paper, kes alistas finaalseerias tiitlikaitsja Põlva Serviti mängudega 3:1.

Finaalseeria neljandas mängus sai Kehra kodus 29:27 (14:11) võidu. Võitjate suurim väravakütt oli Uku-Tanel Laast 11 väravaga, kaotajatel poolel viskas Ardo Puna 7 väravat.

Kehra oli seeria avamängu võitnud lisaajal 22:21 ja teise kohtumise 22:20, kuid kaotanud kolmanda 25:26.

Kehra on nüüd 11-kordne Eesti meister.

Vaata ka videointervjuud Kehra peatreeneri Jüri Lepaga!

Lõppjärjestus:
1. HC Kehra/Horizon Pulp&Paper
2. Põlva Serviti
3. Viljandi HC
4. HC Viimsi/Tööriistamarket
5.-6. Aruküla SK
5.-6. Värska Originaal
7. Audentes
8. SK Tapa

All-star meeskond:
parem ääremängija – Ott Varik (Viljandi HC)
paremsisemine – Andris Celmins (Audentes)
mängujuht – Uku-Tanel Laast (HC Kehra/Horizon Pulp&Paper)
vasaksisemine – Pavel Turajev (Põlva Serviti)
vasak ääremängija – Henri Sillaste (Põlva Serviti)
väravavaht – Siim Patrael (HC Viimsi/Tööriistamarket)
joonemängija – Viktor Skrõpak (HC Kehra/Horizon Pulp&Paper)

Parim kodumängude korraldus – Põlva käsipalliklubi.
Meistriliiga resultatiivseim mängija – Ott Varik 188 väravat.

Koosseisud:

HC Kehra/Horizon Pulp&Paper: Aleksander Tund, Jürgen Rooba, Viktor Skrõpak, Mihkel-Matteus Luik, Indrek Normak, Indrek Napsep, Uku-Tanel Laast, Kaupo Liiva, Mikk Aasmaa, Maksim Meier, Kaimar Lees, Mikola Naum, Ergo Rohi, Marko Slastinovski, Rando-Juku Sirkas, Kaspar Lees, Laur Lantsev, Kristjan Käbi, peatreener Jüri Lepp, treenerid Risto Lepp, Indrek Lillsoo, esindajad Rene Kaalo, Priit Pajus, Andre Raja.

Põlva Serviti: Margo Piksööt, Andreas Rikken, Kristjan Muuga, Priit Jõks, Tõnu Jõks, Ardo Puna, Raido Peedomaa, Eston Varusk, Henri Sillaste, Tauri Volt, Denis Lõokene, Siivo Sokk, Pavel Turajev, Indrek Neeme, Henri Hiiend, Grazvydas Sereicikas, peatreener Kalmer Musting, treener Rein Suvi, esindajad Ly Kamja, Andres Neeme, Kaupo Kolsar.

Viljandi HC: Joel Urbel, Martin-Ott Sülla, Ott Varik, Kristjan Koovit, Marko Peterson, Mikk Varik, Sten Maasalu, Rasmus Ots, Sander Aasmäe, Karl Roosna, Robert Lõpp, Peeter Parik, Madis Parik, Lauri Ant, Karl Toom, Mark Lõpp, Vitali Vorobjov, peatreener Marko Koks.