Vastloodud HC Tallinn pole hooajaeelsel sõprusturniiril kaotust tunnistanud


HC Tallinn pressikonverents
HC Tallinn käsipalliklubi esimene pressikonverents.Foto: Madis Kallas

Kalevi spordihallis algas täna rahvusvahelise meeste hooajaeelne käsipalliturniir Tallinn Men Handball Cup 2017.

Päeva pingelisemas mängus olid vastamisi kodupubliku ees debüüdi teinud uus võistkond HC Tallinn ning Leedu kolmas Granitas-Karys Kaunas, kes viigistasid 23:23. Avamängus alistas HC Tallinn 25:21 (14:10) HC Viimsi/Tööriistamarketi ning Kaunas oli parem soomlaste Vantaa Atlasest 28:23 (15:12). Viimsi omakorda alistas Atlase 21:20 (11:9). A-alagrupis juhivad HC Tallinn ja Granitas 3 punktiga, Viimsil on 2 ning Atlasel 0 punkti.

B-alagrupi tänases oodatuimas kohtumises alistas Viljandi HC 23:21 (11:9) HC Kehra Horizon/Pulp&Paperi. Avamängus olid viljandlased üle 32:27 (13:14) Audentes/Arukülast. Kehra kaotas täna ka St. Peterburgi 2 meeskonnale 17:21 (9:11). Peterburg omakorda alistas päeva viimases vastasseisus suurelt Aruküla/Audentes 26:11 (6:14). B-alagruppi juhivad täiseduga Peterburg ja 4 punkti kogunud Viljandi, Kehra ja Aruküla/Audentes pole punktiarvet avanud.

Laupäeval toimuvad mängud Kalevi spordihallis kell 10 kuni 21.15. Pühapäeval peetakse 7.-8. koha mäng kell 10, 5.-6. koha mäng kell 11.45, 3.-4. koha mäng kell 13.30 ja finaal kell 15.15. Turniirile on pealtvaatajatele sissepääs tasuta.

AJAKAVA JA TULEMUSED

Reede, 1. september

HC Viimsi/Tööriistamarket – HC Tallinn 21:25 (10:14)
Granitas-Karys Kaunas (LTU) – Atlas Vantaa (FIN) 28:23 (15:12)
St. Peterburg HC 2 (RUS) – HC Kehra Horizon Pulp&Paper 21:17 (10:9)
Viljandi HC – Aruküla/Audentes 32:27 (13:14)
Atlas Vantaa (FIN) – HC Viimsi/Tööriistamarket 20:21 (9:11)
HC Tallinn – Granitas-Karys Kaunas (LTU) 23:23 (11:12)
HC Kehra Horizon Pulp&Paper – Viljandi HC 21:23 (9:11)
Aruküla/Audentes – St. Peterburg HC 2 (RUS) 11:26 (6:14)

Seotud lood:

Laupäev, 2. september

10.00 HC Tallinn – Atlas Vantaa (FIN)
11.20 HC Kehra Horizon Pulp&Paper – Aruküla/Audentes
12.40 Granitas-Karys Kaunas – HC Viimsi/Tööriistamarket
14.00 Viljandi HC – St. Peterburg HC 2 (RUS)
16.20 B-poolfinaal 1: A3 – B4
17.40 B-poolfinaal 2: B3 – A4
19.00 Poolfinaal 1: A1 – B2
20.20 Poolfinaal 2: B1 – A2

Pühapäev, 3. september

10.00 7-8. koht
11.45 5-6. koht
13.30 3-4. koht
15.15 Finaal