Kohtumise avapoolaja järel juhtis Serviti 11:10. Teist poolaega alustas Lõuna-Eesti meeskond samuti hästi ning 15 minutit enne kohtumise lõppu juhiti juba nelja väravaga. 21:17 eduseisu ei suutnud Serviti aga hoida ning soomlaste tugevale lõpuspurdile ei olnud neil midagi vastu panna.

Cocks on Balti liigas võitnud nüüd koguni 40 kohtumist järjest. Balti liiga on võidetud kolm hooaega järjest.

Pronksmedalid teenis tänavu Minski SKA, kes alistas pühapäeval kahe lisaaja järel 40:37 Zaporožje ZTR-i.

Pronksimäng täispikkuses:

Eile peetud esimeses poolfinaalis sai kohalik Serviti napi 30:29 (17:15) võidu Ukraina tippklubi Zaporožje ZTR-i üle. Viimati mängis Serviti Balti liigas kullale 2014. aastal.

Tiitlikaitsja Cocks alistas eilses teises poolfinaalis, samuti põnevas lahingus Minski SKA 27:25 (13:14). Nico Rönnberg viskas võitjate kasuks koguni 13 väravat, kaotajatest olid täpsemad Vladislav Kuleš ja Nikita Vailupov viie tabamusega.

Delfi TV näitab kõiki finaalturniiri mänge otsepildis.