Karikakaitsja Serviti korraldas Raasiku vastavatud spordihoonet selleks kohtumiseks kodusaalina kasutanud Kehrale šokkalguse, sai viie minutiga ette 4:0 ja sundis Kaupo Liivat kasutama esimest minutilist vaheaega. Kehra väravavaht Mikk Aasmaa tõrjus seejärel Henri Sillaste karistusviske, kuid haigusest paranenud Kristjan Muuga tegi 5:0.

Kehra jõudis vahet kolme väravani vähendada, kuid tulises heitluses rikkusid kodumeeskonna mängu mitmed eemaldamised. Põlvalaste puurilukk Eston Varuski sai kirja tabamuse, saates palli tühja võrku seisuks 12:6. Vahe kasvas veelgi ning Serviti võitis poolaja 16:8.

Teist pooltundi alustas Serviti sarnaselt esimesele, visates kolm vastuseta väravat. Kümneväravaline vahe püsis pikemat aega, kuniks Indrek Normaku kahe tabamuse abil oli seis 16:24. Serviti peatreener Kalmer Musting võttis mõtlemisaja ning meeskond vastas 6:1 vahespurdiga, juhtides juba 30:17.

Lõpuminutitel sattus Kehra poolel hoogu Andrei Vahnovitš, aga Serviti sai kordusmänguks kodusaali kaasa kindla 32:22 edu. Ivan Telepnev viskas võitjate poolel seitse, Sergei Ljubtšenko viis ja Hendrik Varul neli väravat. Varuski arvele kirjutati väravavahi kohta muljetavaldavad kolm tabamust. Kehra meestest jäi Vahnovitši ja Normaku nimele kuus väravat.

Kahe esiliigaklubi omavahelisel mõõduvõtul Viljandis möödus suur osa avapoolajast võrdses heitluses, kus kohaliku Spordikooli poolel tegid peamiselt skoori nädalavahetusel Balti liigaski karastust saanud noored Aleksander Pertelson ja Oliver Ruut. Alles 20. minuti paiku hakkasid mulgid HC Tallasel eest libisema ja võitsid poolaja 14:9.

Enamat kui viieväravalist edu Viljandi SK ei saanudki. Tallas võitles hästi ning jõudis korduvalt kahe tabamuse kaugusele, ent mitte lähemale. Viljandi 29:26 võit ennustab siiski põnevat korduskohtumist. Üleplatsimehena tabas Pertelson 14 korda. Ruut lisas võitjatele seitse ja 14-aastane Hendrik Koks neli väravat. Tallase kasuks viskasid Kent Benström, Greg Gornischeff ja 47. minutil platsilt eemaldatud Andre Lember viis väravat.

Seitsmekordne Eesti karikafinalist HC Viimsi/Tööriistamarket kohtus loosi tahtel oma esiliigas mängiva reservmeeskonna HC Viimsiga ja korraldas tõelise väravatesaju. Juba kümnendaks minutiks oli seis 12:3, vaheajaks 21:12 ning lõpuvileks 46:19. Rail Ageni viskas 12, Arlo Talmar kaheksa ning Andre Sild ja Taavi Tilgre kuus väravat. Kaotajate täpseim oli 15-aastane Andreas Lill viie tabamusega.