Kahe tänavu põnevaid lahinguid pakkunud klubi omavahelises vastasseisus Viljandis viskasid meeskondade avaväravad pikalt vigastuspausilt naasnud võõrleegionärid ehk Dmõtro Jankovski ja Sergei Rodjukov. Ukrainlane Vladislav Naumenko kaks tabamust viisid kuuendal minutil Kehra 3:1 juhtima.

Vahe võinuks olla suuremgi, kuid häid tõrjeid tegi kodumeeskonna väravasuul Marten Tamme. Mulgid olid hädas realiseerimisega ning Sergio-Silver Kreegimaa kiirrünnakust tuli 13. minutil 7:3. Tasavägine kohtumine jätkus, Aleksander Pertelson vähendas vahe mitmel puhul kaheväravaliseks, ent poolaja lõpuminutid kuulusid kehralastele.

David Mamporia värav pani punkti Kehra 5:1 lõpuspurdile ning riietusruumi mindi külaliste 17:11 eduseisus. Pärast vaheaega jätkasid külalised sealt kus pooleli jäid – Naumenko kahe täpse karistusviske järel tuli 20:12 ja 42. minutil tegi Mamporia 24:14. Turvalises eduseisus jooksis Kehra rünnak veidi kinni, aga lähemale kui seitse väravat vastaseid ei lubatud.

Kehra võttis lõpuks 30:21 võidu, nii suurelt polnud põliseid konkurente viimase kahe aasta jooksul võidetudki. Naumenko viskas hooaja isiklikuks skoorirekordiks 11 väravat, Jankovski, Indrek Normak ja Uvis Strazdinš tabasid neli korda. Viljandil jäi Pertelsoni arvele viis väravat, Kristo Järve lisas neli ja Mikk Varik kolm.

Arukülas alustati väravatevaeselt ja võrdselt, tiitlikaitsja Serviti sai esimese värava mängust alles kuuendal minutil Henri Sillaste käe läbi ja kaks minutit hiljem oli seis 3:3. Siis jäid võõrustajad seitsmeks minutiks väravata ning Anatoli Tšezlov ja kaks korda tabanud Sillaste viisid Serviti 6:3 ette.

Arukülalased võitlesid siiski hästi ning vahe püsis soliidsena, 21. minutil vähendas Markus Kask selle isegi minimaalseks, 8:9. Eesti rekordmeister tegi aga avapoolajale tugeva lõpu. Vaheajale mindi Serviti 16:11 eduseisul, mida pärast pausi Stanislav Holodjuk ja Sillaste kohe kasvatasid.
Eesti koondiseski hiljuti säranud Sillaste sattus pidurdamatusse hoogu ning kolme järjestikuse tabamusega kasvatas vasakäär 37. minutil Serviti edu juba kahekohalise numbrini – 22:12. Suurimaks kärises vahe 55. minutil, mil Tõnis Kase tegi seisuks 30:17.

Lõpuvile märkis Serviti 32:21 paremust. Põlvalastel said käe valgeks koguni 13 väljakumängijat, Sillaste viskas parimana üheksa, Mathias Rebane kuus ja Ülljo Pihus kolm väravat. Kaotajate ridades tabas Rauno Kopli seitse, Kent-Christer Benström neli ja Timo Raukas kolm korda.