Probleemid Türgi klubis tõid Eesti koondise mängujuhi tagasi Viljandisse


Eesti käsipallikoondis võõrustas MM-valiksarjas Bosnia ja Hertsegoviinat, kellele kaotati eelmine nädal võõrsil 24:31. Nüüd võeti üsna veenev võit 29:25
Kristo Voika Eesti - Bosnia mängus.Foto: Karli Saul

Viljandi käsipalliklubi sai täiendust oma endise kasvandiku Kristo Voika näol, kes naases Türgi klubist Serik Belediyesporist rahaprobleemide tõttu.

Vastava uudise teatas Eesti käsipalliliit oma mänguõhtut kokku võtvas pressiteates.

Täna oli Voika platsil Eesti meistriliiga mängus HC Tallinna vastu, aidates oma kasvatajaklubi põnevas mängus 28:27 (12:11) võidule.

Voika ja valgevenelane Andrei Hapal viskasid kodumeeskonna kasuks kaheksa väravat, Kristo Järve lisas kuus. Pealinlaste poolel jäi Enrico Antoni arvele lõpuks noormehe hooaja parimat tähistavad üheksa väravat, Marko Slastinovski sai kirja ühe tabamuse vähem, Robin Oberg ja Jorma Käsper lisasid kolm.

Õhtu teises mängus sai HC Kehra/Horizon Pulp&Paper raske 33:29 (15:14) võõrsilvõidu Aruküla/Audentese üle.

Põhiturniirivõidu juba ammu kindlustanud Põlva Servitil on 26 punkti, Viljandil 21, Kehral 19 ja viimasena esinelikusse pääsenud Põlva Coopil 16. Teisel vaheturniiril jätkavad HC Tallinn 14, HC Viimsi/Tööriistamarket 10, Aruküla/Audentes kolme ja SK Tapa ühe silmaga. Põhiturniiri viimases kohtumises on neljapäeval vastamisi Tapa ja Serviti.