Serviti võttis pühapäeval juhtohjad enda kätte kohe mängu alguses, poolajaks oldi peal juba 18:12. Teise poolaja algus möödus võrdsemas heitluses, aga 40. minutil vahetas kodumeeskond käiku ning järgmise 15 minutiga visati 13 väravat vastaste kolme vastu. Mängu lõppedes olid Serviti võidunumbrid 36:23. Ardo Puna viskas 9, Kristjan Muuga 6, Andreas Rikken 5, Raido Peedomaa, Henri Sillaste, Pavel Turajev ja Henri Hiiend 3 ning Margo Pikksööt, Tõnu Jõks, Siivo Sokk ja Indrek Neeme 1 värava.

Teises pühapäevases kohtumises külastas tiitlikaitsja SKA meie lõunanaabreid ja noppis ülimalt pingelises heitluses 33:32 võidu Celtnieks/LSPA üle, olles poolaja kaotanud 19:20. Eile Põlva Servitile koguni 17 väravaga alla jäänud valgevenelased olid enamuse kohtumisest tagaajaja osas, ent tegid tugeva lõpu ja viivad nii Baltikumi reisilt kaks punkti koju kaasa. Värskelt naaberklubist HC Viktoria-Regia laenatud Aleksei Šinkel viskas SKA kasuks 9 väravat.