Serviti võitis kodus Tapa vastu poolaja 19:9 ja kogu mängu 38:18. Võitjate resultatiivseim oli Jevgeni Kravtšenko kaheksa ning kaotajatel Kaimar Lees ja Mihkel Mändla võrdselt viie väravaga.

Serviti kindlustas endale ka põhiturniiri esikoha. Hooaja senised eesmärgid on põlvalastel täidetud, sest Balti liigas jõuti juba poolfinaali ja detsembris võideti Eesti karikas. Näiteks mullu saadi Eesti meistrivõistlustel ja Balti liigas teine koht ning karikasarjas kaotati avaringis Kehra/Daisyle. „Mängupilt on võrreldes eelmise hooajaga parem,“ lausus Serviti kapten Raido Peedomaa. „Oleme paremad nii füüsiliselt kui tehniliselt, lisaks sellele on leegionärid meeskonda rohkem tundma õppinud.“

Serviti võitis Meistriliiga põhiturniiri ka mullu kindlalt, kuid kaotas finaalseerias Kehra/Daisyle. „Eelmine aasta on meil hästi meeles,“ tunnistas Peedomaa. „Põhiturniiri võit ei taga muud, kui koduväljakueelise.“

Kehra/Daisy kindlustas teist kohta kodus saadud 40:33 (20:18) võiduga Värska Originaali üle. Indrek Napsep ja Uku-Tanel Laast tõid Kehra/Daisyle edukaimatena seitse ning Raiko Rudissaar kaotajatele 13 väravat.

Värska Originaal suutis Kehra/Daisyga esimese poolaja võrdselt mängida, kuid siis läks tiitlikaitsja oma teed. „Kehra pani enda kogemused maksma,“ ütles Rudissaar. „Nad tegid avapoolajal palju vahetusi, meil oli aga väljakul praktiliselt üks koosseis. Teisel poolajal me väsisime, aga ka tabeliseisu vaadates on Kehra meie vastu ju favoriit.“

Rudissaar oli 13 väravaga Värska Originaali selge liider. „Mul oli hea päev,“ sõnas ta. „Vorm läheb paremaks, aga eks Kehra vastu saab pingevabalt mängida. Aruküla ja Tapaga tulevad hoopis teistsugused kohtumised.“

Järjekordsed kaks punkti kirjutas turniiritabelisse Viljandi, olles kodus Viimsi/Tööriistamarketist üle 26:24 (10:14). Võitjate resultatiivseim oli Madis Parik ja kaotajatel Jürgen Rooba võrdselt seitsme tabamusega. Ühtlasi sai selgeks, et viljandlased ei lange põhiturniiril enam madalamale kolmandast kohast ning Viimsi/Tööriistamarket läheb veerandfinaali neljandalt positsioonilt.

Meistriliiga järgmises voorus kohtuvad Viljandi – Kehra/Daisy (27.03., kell 19.00), Viimsi/Tööriistamarket – Aruküla (28.03., kell 19.00) ja Tapa – Värska Originaal (04.04., kell 19.00). Mänguvaba on Põlva Serviti.