Mullune võitja SKA alustas finaali võimsalt, minnes kiirelt 4:0 juhtima. Sealjuures realiseeris tähtmängija Viktor Zaitsev kaks 7-meetri karistusviset. 1:6 kaotusseisus võttis Serviti peatreener Kalmer Musting juba esimest korda aja maha ning põlvalased üritasid tublisti, et mängu tagasi tulla.

Valgevenelased vastasid aga Serviti enda relva ehk agressiivse kaitsega ja lisaks olid mõlemad mänguaega saanud väravavahid heas hoos. 18. minutil jõudis kodumeeskond korraks küll kahe värava kaugusele 9:11, ent SKA jätkas endise hooga. Poolajaks olid tablool Minski edunumbrid 17:12.

Teine poolaeg mängupildis suurt muutust ei toonud, SKA domineeris enamuse ajast. Serviti suutis väravatevaese alguse järel siiski vahet vähendada ja pärast Ardo Puna kahte ilusat tabamust oli vahe vaid kaheväravaline 20:22. Ent SKA puurivaht Ivan Matskevitš näitas suurepärast tõrjetööd ja keeras värava lukku. Lõpuminuteid valitses jälle SKA ja valgevenelaste võidunumbrid 31:26.

Viktor Zaitsev ja Aleksandr Batško viskasid võitjate kasuks 8 väravat. Serviti poolel said käe valgeks Ardo Puna 7, Kristjan Muuga 5, Andreas Rikken 4, Margo Pikksööt, Raido Peedomaa ja Pavel Turajev 2, Tõnu Jõks, Henri Sillaste, Tauri Volt ja Henri Hiiend 1 väravaga.

Finaalturniiri parimaks mängijaks valiti Batško, Balti liiga parim snaiper oli aga Puna 117 väravaga. Fair-play auhind läks HC Kehra/Horizon Pulp&Paperile.

Põlva Serviti koosseis: Margo Piksööt, Hardi Kuimets, Andreas Rikken, Kristjan Muuga, Priit Jõks, Tõnu Jõks, Ardo Puna, Carl- Eric Uibo, Raido Peedomaa, Eston Varusk, Henri Sillaste, Tauri Volt, Denis Lõokene, Siivo Sokk, Pavel Turajev, Indrek Neeme, Henri Hiiend, Gražvydas Sereicikas, peatreener Kalmer Musting, treener Rein Suvi, esindajad Ly Kamja, Andres Neeme ja Kaupo Kolsar.