Marius Lepp tagasi Põlva Serviti ridades

 (7)
Marius Lepp tagasi Põlva Serviti ridades
AFP/Scanpix

Põlva Serviti käsipallimeeskonna koduleht teatab, et on sõlminud lepingu Eesti rahvuskoondise joonemängija Marius Lepaga.

Kolm aastat võõrsil (Šveitsis ja Hispaanias) mänginud, kuid Põlvas käsipalluriks kasvanud Lepp on endise koduklubi juures tagasi juba teisipäevast, 4.oktoobrist, kui Serviti kohtub meistrisarja mängus võõrsil Viimsi Tööriistamarketiga.

Kevadel ajakirjandusele öeldust võis välja lugeda koguni mõtte, et tihtilugu kimbutavate vigastuste tõttu tõmbab mees ehk tipptasemel käsipallile koguni kriipsu peale.

„Meil on Mariuse tuleku üle väga hea meel, jälle üks kogemustega ja kõva mees juures. Tervis on tal praegu korras, on juba tükimat aega Serviti juures harjutanud. Praeguseks on kõik üleminekud nii Eestis, Euroopas kui kogu universumis ametlikult kinnitatud ning Viimsi vastu jookseb platsile. Ta elab Põlvas, pere on siinsamas, mis nii viga mängida. Palka me mõistagi nii palju maksta ei jaksa nagu Hispaania kröösused, aga saime sobiliku kontrahti ning oleme väga rahul,” ütles Serviti peatreener Kalmer Musting.