Mäng algas tiitlikaitsja ja põhiturniiri võitja Reval-Sport/Mella domineerimisel, kes juhtis kümnendaks minutiks 6:3 ning kaheksa minutit hiljem 9:7. Seejärel viskasid võõrustajad kuus vastuseta väravat ning võitsid avapoolaja 18:13.

Teise mängupoole keskel teenis Reval-Sport/Mella neli kaheminutilist karistust järjest ja võitja saatus oli otsustatud. Minut enne matši lõppu juhtis Padise/Lasnamäe juba üheksa tabamusega, kuid vastased viskasid siis veel kolm väravat, jättes endale korduskohtumiseks tiitlivõimalused. Lõpusireen fikseeris tänavused kolm senist omavahelist mängu kaotanud
Padise/Lasnamäe 35:29 võidu.

Võitjate poolel viskas Maarja Põldver üleväljanaisena 16 väravat, millele Kim Ly Hoang lisas 7 ja Milena Podzigun 5 tabamust. Reval-Sport/Mella resultatiivseimad mängijad olid Maria Ivanova 6 ning Kristina Zgurskaja ja Antonina Baljakina 5 väravaga.