Sarnaselt Reval-Sport/Mellale kõik vastased alistanud Reval-Sport/Padise/Lasnamäe oli võõrsil turniiritabeli viimase Tallinna vastu enamuse mänguajast tagaajajarollis, kuid võitis 28:23 (12:12). Esimese poolaja keskel juhtisid tänavu vaid kaotusekibedust tunda saanud tallinlannad 5:2 ja 9:6, kuid puhkama mindi viigiseisul 12:12. Veerand tundi enne kohtumise lõppu pääsesid külalised ette 19:18, millele karikasarjas korra hilisemat finalisti üllatanud Tallinn vastas 3:0 vahespurdiga.

Viimast korda olid väljakuperenaised ees 22:21, siis aga viisid Maarja Põldveri neli ja Kim Ly Hoangi kaks väravat Reval-Sport/Padise/Lasnamäe otsustavalt juhtima. Matš kujunes viskekahurite duelliks, kus Põldverile kogunes 13 ning Tallinna esindajale Kerli Jõksile 14 tabamust. Hoang toetas võitjaid 7 ja Valeria Vihreva 4 väravaga ning Merit Moro, Anneta Jefimova ja Anne-Liisa Elbrecht kaotajaid 2 tabamusega.

Tiitlikaitsja Reval-Sport/Mella ja Tapa kohtusid tänavu teist korda. Esimese mängu Tallinnas olid võõrustajad võitnud 41:22, kuid Tapa avaldas kodus endast nimekamale vastasele südikamat vastupanu. Kui mängitud oli pool esimesest poolajast, juhtis Reval-Sport/Mella 6:3 ning puhkama mindi tallinlannade 14:8 eduseisul. Teisel pooltunnil külalised suurendasid oma edu ja võitsid 31:19. Tiitlikaitsja edukaimateks skooritegijateks osutusid Jekaterina Tšerneštšuk ja Antonina Baljakina 5 ning Kristina Zgurskaja 4 tabamusega. Lääne-Virumaa klubile tõi Marjette Maie Müntser parimana 7 väravat, millele Keili Kadak lisas 6 tabamust.

Meistrivõistlused jätkuvad 15. veebruaril, kui Reval-Sport/Mella võõrustab liidrite duellis Kristiine Spordis algusega kell 17.30 Reval-Sport/Padise/Lasnamäed.

Tabeliseis: Reval-Sport/Padise/Lasnamäe 8 (4-st mängust), Reval-Sport/Mella 8 (4), Põlva SK/Toode 6 (5), SK Tapa 4 (6), HC Tallinn 0 (7) punkti.