Seega jäi kehralaste Valgevene-reisi saagiks üks punkt, sest laupäeval suudeti 29:29 viiki mängida tugeva Bresti HC Meškoviga.

Nagu laupäeval Soome klubi Riihimäe Cocksi vastu, tegi tiitlikaitsja SKA kiire vahe sisse kohe mängu alguses, juhtides kümnendaks minutiks 9:2. Eestlased ei andnud alla ja vähendasid tõhusalt vahet, ent poolajavileks oldi siiski kolme väravaga taga ja kohtumine kaotati lõpuks juba suhteliselt kindlalt, 26:36.

Hooaja esimeses kaotusmängus oli kehralaste parim väravakütt nagu päev varemgi Brestis, Marko Slastinovski, seekord 9 väravaga. Kaspar Lees lisas 5, Indrek Napsep 4, Viktor Skripak 3, Rando-Juku Sirkas ja Kaimar Lees 2 ning Mikola Naum 1 värava. SKA poolelt tegi enim pahandust kogenud Valgevene koondislane Ivan Brovko 6 väravaga.

Teises pühapäevases Balti Liiga kohtumises lepiti jälle viiki – juba kolmas punktide jagamine alanud hooaja kümnes mängus. Bresti HC Meškov jätkab küll endiselt kaotuseta, kuid teine järjestikune viik kodusaalis tuli seekord Riihimäe Cocksi vastu. 30:30 (14:15) lõppenud kohtumise parimad snaiprid olid Artjom Selvasjuk ja Oleg Astrašapkin kodumeeskonnast 8 väravaga. Cocksi eestlastest viskas Kristo Voika kaks ning Antti Rogenbaum ja väravavaht Marius Aleksejev said kirja ühe tabamuse.

Balti Liiga tabeliseis 05.10.2014

1. Riihimäe Cocks 4 2 1 1 124:107 5

2. Minski SKA 3 2 - 1 93:84 4

3. Bresti HC Meškov 3 1 2 - 91:84 4

4. HC Kehra/Horizon Pulp&Paper 4 1 2 1 112:120 4

5. Põlva Serviti 3 1 - 2 83:77 2

6. Vilniuse VHC Šviesa 3 - 1 2 73:104 1