Käsipallikarikavõistlustel peeti esimesed veerandfinaalkohtumised


Käsipallikarikavõistlustel peeti esimesed veerandfinaalkohtumised
Foto: Andres Putting

Meeste karikavõistlustel toimusid täna veerandfinaalmängud. Viljandi Spordihoones kohtusid omavahel Viljandi HC ja SK Tapa, mängu võitis Viljandi HC tulemusega 33-26, poolaeg 15-14.

Kehra Spordihoones toimunud mängus kohtusid HC Kehra ja Aruküla/HC Tallas, mängu võitis HC Kehra tulemusega 40-20, poolaeg 16-11. Tallinnas kohtusid omavahel Oskar ja Põlva meeskonnad, mäng jäi viiki 31-31.Poolaja võitis Oskar tulemusega 14-12.

Edasipääseja selgub kahe mängu kokkuvõttes.

12.10.11 Viljandi HC – SK Tapa 33-26 (15-14)
Viljandi HC: Ott Varik 8, Madis Parik 6, Sten Maasalu 5, Robert Lõpp 5, Kristo Voika 4, Kristjan Koovit 2, Marko Koks 2, Mihkel Jürisson 1.
SK Tapa: Rail Ageni 6, Kaimar Lees 5, Siim Valdlo 4, Aleksander Oganezov 4, Anti Lanno 1, Priidik Neps 1, Mihkel Mändla 1, Priit-Erik Rajur 1.
Korduskohtumine toimub 30.10.11 16:30 Tapa Spordikeskuses SK Tapa – Viljandi HC vahel.

12.10.11 Oskar – Põlva 31-31 (14-12)
Oskar: Janek Veltmann 8, Vahur Vetevool 7, Kristo Kiipus 5, Martti Rooba 4, Ergo Koskela 4, Andres Koger 2, Aivar Verro 1.

Põlva: Alvar Tint 6, Ardo puna 5, Harri Oberg 4, Robin Oberg 4, Henri Hiiend 4, Andreas Rikken 2, Raiko Rudissaar 2, Mihkel Muld 2, Tõnu Jõks 1, Janno Kuus 1.
Teist korda kohtutakse 29.10.11 kell 17:00 Mesikäpa Hallis Põlva – Oskar.

12.10.11 HC Kehra – Aruküla/HC Tallas 40-20 (16-11)
HC Kehra: Indrek Normak 7, Uku-Tanel Laast 6, Risto Lepp 5, Kaspar Lees 4, Jorma Käsper 4, Freddi Turman 4, Armi Pärts 3, Marko Slastinovski 3, Kaupo Liiva 2, Erik Makejev 1, Rando-Juku Sirkas 1.
Aruküla/HC Tallas: Indrek Napsep 8, Rauno Esop 3, Helvar Kuhi 3, Siim-Oskar Oja 3, Andres Pukka 2, Kenneth Hütt 1.
Korduskohtumine toimub 30.10.11 kell 17:00 Aruküla Põhikoolis Aruküla/HC Tallas – HC Kehra

13.10.11 19:00 Viimsi Keskkool HC Viimsi /Tööriistamarket – ViaCon/Kehra

30.10.11 14:00 Kehra Spordihoone ViaCon/Kehra – HC Viimsi/Tööriistamarket