Mesikäpa Hallis kohtusid omavahel Põlva ja Viljandi HC. Mängu võitis Viljandi tulemusega 29-28, poolaeg neile 13-10. Viljandi resultatiivseim oli Kristo Voika 11 ja Põlval Ardo Puna 15 väravaga.

Kehra Spordihoones mängisid samal ajal liidrid HC Kehra ja Põlva Serviti. Mängu lõpptulemuseks jäi viik 26-26, poolaja võitis Kehra koguni kuue väravaga 16-10. Kehra poolelt oli resultatiivseim Risto Lepp 7 ning Servitil Raido Peedomaa ja Pavel Turajev 6 väravaga.

HC Kehra – Põlva Serviti 26-26 (16-10)
HC Kehra: Risto Lepp 7, Armi Pärt 4, Marko Slastinovski 4,Kaup Liiva 4, Uku-Tanel Laast 3, Rando-Juku Sirkas 2, Roman Glinkin 1, Kaspar Lees 1.
Põlva Serviti: Raido Peedomaa 6, Pavel Turaev 6, Janis Selge 4, Mario Karuse 4, Marius Lepp 4, Kristjan Muuga 1, Roman Aizatullov 1.

Põlva – Viljandi HC 28-29 (10-13)
Põlva: Ardo Puna 15, Janno Kuus 3, Veiko Tigason 2, Kristjan Salundi 2, Mihkel Tamm 1, Andreas Rikken 1, Alvar Tint 1, Raiko Rudissaar 1, Henri Hiiend 1, Indrek Neeme 1.
Viljandi HC: Kristo Voika 11, Ott Varik 6, Robert Lõpp 6, Kristjan Koovit 2, Vitali Vorobjov 2, Sten Maasalu 1, Madis Parik 1.